Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5528
02.08.2011, 14:15
Dopiero od następnego sezonu będziesz grał od 3 rundy, co wynika ze struktury rankingu krajowego.
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks