Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5527
Stary 02.08.2011, 14:12
czy gra ktos na tym nowym patchu i uktaualnieniu Wisla? bo pojawil sie pewien problem po 2 sezonach w Europie (1. gr LM, 2. gr LM i zwyciestwo w LE) wspolczynnik przy losowaniu 4rundy el. LM mam 13,84 czy jakos tak.
po 2. sezonie przyszla mi wiadomosc ze zyskalem w eliminacjach bo bede zaczynał od 3. rundy i druzyna z Polski bedzie grala w el. LM dla najwyzszego miejsca, a w rzeczywistosci zaczynalem od 2 rundy i 2. miejsce gra w LE a nie w LM?
ma ktos podobnie ?

edit: dzieki mcks
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 02.08.2011 o godz. 14:28.



Odpowiedz cytując