Orson nie tylko z Kiddem mam problem ale z innymi trenerami też aczkolwiek sprawdze jeszcze to za porozumieniem stron. Mimo wszystko zrobiłem małą rewolucję i tak do Citizens w 2 sezonie zawitali Di Maria,Van Bommel,Altintop,Grosso,Henry,Pinto odeszli de Jong(wypożyczony do Juve) Obraniak (wyp.Bordeaux) Kompany (PSG za 15mln) Jo (wyp.Schalke) Hart (Rangers 10mln) Bellamy (20mln Celtik) a na celowniku jeszcze tylko Aguero, Bale i Sneijder