|
Chciałbym przypomnieć, mecz Cracovia-Wisła, bramke Boukhariego oraz fenomenalną asyste... Kirma. Tak jak opłacało się trzymać Boukhariego dla tej jednej bramki, myśle że tak samo opłaca się trzymać Kirma. Szczególnie, że on takich przebłysków ma więcej.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|