Cytat:
|
W środę Wisła Kraków zagra z Liteksem Łowecz o IV rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Po meczu w Bułgarii prowadzicie 2:1, więc w Krakowie przydałoby się strzelić gola i może być po sprawie.
|
Po tym fragmencie skończyłem czytać wywiad skoro taka niekompetencja bije od tego dziennikarzyny. Co to za różnica dla Litexu czy Wisła strzeli bramke czy nie? I tak muszą strzelić dwie żeby w ogóle liczyć się w walce o awans, a co dopiero "będzie po sprawie".