Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4253
Stary 02.08.2011, 13:37
Cytat:
W środę Wisła Kraków zagra z Liteksem Łowecz o IV rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Po meczu w Bułgarii prowadzicie 2:1, więc w Krakowie przydałoby się strzelić gola i może być po sprawie.

Po tym fragmencie skończyłem czytać wywiad skoro taka niekompetencja bije od tego dziennikarzyny. Co to za różnica dla Litexu czy Wisła strzeli bramke czy nie? I tak muszą strzelić dwie żeby w ogóle liczyć się w walce o awans, a co dopiero "będzie po sprawie".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując