Coś Wam pokaże. Oto wyliczenie ile do klubu wpływa pieniędzy z biletów z poszczególnych sektorów i łącznie w przypadku pełnego stadionu. Cena za sektor została ustalona patrząc na stawki meczu z Litexem bez wchodzenia w to ile osób to ulgowe bilety a ile osób to karnetowcy.
Tak czy siak to zestawienie pokazuje rząd wpływów z najbliższego meczu choć oczywiście z pewnym błędem myśle, że maksymalnie wynoszącym ok 10%
Jak widzicie z biletów Wiśle skapnie około miliona.
Ktoś pisał o prowizji za płacenie kartą. Nie bardzo wierze w 3%. 3% od miliona złotych to przecież 30 000 zł.
Nie wierze nawet w 1% bo to 10 000 zł...