Cytat:
|
Dzisiaj pilkarze Litexu wygladali na usmiechnietyc
|
Dobra mina do złej gry. Nie pamiętam meczu, gdy w europejskich pucharach drużyna wygrała 2 bramkami z Wisłą przy Reymonta.
Przypomina mi się Real. Gruzini strzelili 3 bramki bodajże, ale nie wygrali.
Stadion przy Reymonta jest twierdzą. Jeżeli nie awansujemy - to bedzie tragedia, większa niz porazka z PAO