Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5619
Stary 02.08.2011, 12:48
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
KaSzTaN - nawet te 0,5 % to spora kwota, którą można wykorzystać na funkcjonowanie klubu.
Wymiana barterowa to też strata, którą Klub poniósłby w momencie rezygnacji z wpływów reklamowych.

Standard, standardem, ale jeśli chodzi o spore kwoty (a taką sporą kwotą byłoby nawet 0,5 %), to nie ma zmiłuj - i trzeba liczyć kasę, bo miasto nam nie da dotacji na funkcjonowanie.

zim zum to nie argument, że wydali sporo kasy na nieudaczników, teraz trzeba tak działać, aby nie tracić znów za kolejne złe decyzje.
Jeśli ktoś chce, musi, ma takie pragnienie, fobie, itp. to proszę bardzo niech dopłacić 0,5 - 3 % - NIE ZBIEDNIEJE (używając Twoich słów)
Człowieku, Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Poczytaj posty powyżej i może Ci się rozjaśni. Poczytaj jak działają konta firmowe, jakie i za co są opłaty itd. I nie opowiadaj, że klub zbankrutuje bo założy terminale. Na całym świecie jest to powszechne, tylko na Wiśle spowoduje kryzys A praktyki z dopłacaniem do ceny przy płatności kartą, to są może stosowane w jakichś średniowiecznych sklepach na wsiach, chociaż osobiście nigdy się z tym nie spotkałem.

I to, ze wprowadza terminale nie jest równoznaczne z tym, ze nagle wszyscy zaczną płacić kartą.
Odpowiedz cytując