Mareq napisał(a):

Według mnie sprawa z tym napastnikiem to nic więcej niż mącenie bułgarskich mediów przed meczem.
Ewentualnie zwykła pogoń za sensacją.
|
Dokladnie. Klejndinst pojechal do Bulgarii ogladnac w Superpucharze Litex i zobaczyc w jakiej jest dyspozycji ta druzyna przed rewanzem, przy okazji niby wypowiedzial sie dla bulgarskich mediow nt. Deleva, media wiedzac, ze wczesniej nazwisko Deleva pojawialo sie w kontekscie transferu do Wisly zrobily newsik o transferze Deleva do Wisly po wyeliminowaniu Litexu. News tylko podgrzewa przedmeczowa atmosfere a pokrycie w rzeczywistosci ma moze w 20% (ze Klejndinst ogladal mecz z udzialem Deleva).
Nie podniecalbym sie tym bardziej, ze juz pare tygodni temu pojawialy sie informacje, ze jak Wisla awansuje do IV rundy to moze jeszcze kogos sciagnac. Gdy jutro wyeliminujemy Litex to pewnie od czwartku codziennie do Wisly bedzie "przychodzil" nowy zawodnik
