Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15241
Stary 02.08.2011, 12:45
Fajny kawałek komentarza Kałwy (ten od Poligonu), odnośnie meczu Podbeskidzie - Jagiellonia:

Cytat:
- BKS! BKS! - krzyczeli kibice Podbeskidzia.
- BKS! BKS! - krzyczeli kibice Jagiellonii.
Schizofrenicznie musiało być tam pod względem kibicowskim
Legionista
Odpowiedz cytując