Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wanol
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5618
Stary 02.08.2011, 12:45
Ludzie, przecież wpłata gotówki do banku jest dużo droższa niż prowizja za płatność kartą. Jak dla mnie jest to śmiech na sali, że nie ma terminali. Mamy XXI wiek, to jest nienormalna sytuacja. Najlepiej jakby jakaś gazeta to nagłośniła, to byśmy mieli już od następnego meczu.
Odpowiedz cytując