|
Ludzie, przecież wpłata gotówki do banku jest dużo droższa niż prowizja za płatność kartą. Jak dla mnie jest to śmiech na sali, że nie ma terminali. Mamy XXI wiek, to jest nienormalna sytuacja. Najlepiej jakby jakaś gazeta to nagłośniła, to byśmy mieli już od następnego meczu.
|