KaSzTaN napisał(a):

|
O jakich Ty oplatach mowisz? przy takim obrocie moglo to by byc 0,5% albo mniej... Badz nawet 0% w zamian za jakas drobna reklame... I w ogole kwestia oplaty nie powinna byc podonosza - XXI wiek - to powinno byc standardem...
|
Transport gotówki też nie jest darmowy, nie wiem jak takie firmy ochroniarskie liczą ale sądzę że jest różnica gdy transportują 200 tyś. a 1 mln.
To są jaja. 2011 r. Obrót kilkanaście mln. zł. przy tak naprawdę sprzedaży detalicznej a brak płatności kartą. Już widzę jak ktoś kupi miejsce VIP i przyniesie 6000 zł. w kieszeni. Wiedzie ktoś tam w te kasy z kałaszami zbierze 500 tyś. zł. to szybko się znajdzie kasa na terminale.
Niech mi założą te terminale, niech nałożą opłatę, nawet 5% przyjmę niech mają na linie telefoniczną żeby im nie brakło.