Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5617
Stary 02.08.2011, 12:41
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
O jakich Ty oplatach mowisz? przy takim obrocie moglo to by byc 0,5% albo mniej... Badz nawet 0% w zamian za jakas drobna reklame... I w ogole kwestia oplaty nie powinna byc podonosza - XXI wiek - to powinno byc standardem...
Transport gotówki też nie jest darmowy, nie wiem jak takie firmy ochroniarskie liczą ale sądzę że jest różnica gdy transportują 200 tyś. a 1 mln.

To są jaja. 2011 r. Obrót kilkanaście mln. zł. przy tak naprawdę sprzedaży detalicznej a brak płatności kartą. Już widzę jak ktoś kupi miejsce VIP i przyniesie 6000 zł. w kieszeni. Wiedzie ktoś tam w te kasy z kałaszami zbierze 500 tyś. zł. to szybko się znajdzie kasa na terminale.

Niech mi założą te terminale, niech nałożą opłatę, nawet 5% przyjmę niech mają na linie telefoniczną żeby im nie brakło.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 02.08.2011 o godz. 12:46.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując