Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3847
Stary 02.08.2011, 12:39
sportnh napisał(a):Wyświetl post
OBY NIE KIRM !!!! JEZDZIEC BEZ GLOWY !!!! mam nadzieje ze Wisla jak najszybciej rozwiaze z nim kontrakt bo gosc jest przedramat
Jest w słabszej formie, ale bez przesady
Gdyby Genkov wykorzystał patelnię, to Kirm miałby asystę na swoim koncie w swoim drugim występie.
Odpowiedz cytując