sportnh napisał(a):

|
OBY NIE KIRM !!!! JEZDZIEC BEZ GLOWY !!!! mam nadzieje ze Wisla jak najszybciej rozwiaze z nim kontrakt bo gosc jest przedramat
|
Jest w słabszej formie, ale bez przesady

Gdyby Genkov wykorzystał patelnię, to Kirm miałby asystę na swoim koncie w swoim drugim występie.