KaSzTaN - nawet te 0,5 % to spora kwota, którą można wykorzystać na funkcjonowanie klubu.
Wymiana barterowa to też strata, którą Klub poniósłby w momencie rezygnacji z wpływów reklamowych.
Standard, standardem, ale jeśli chodzi o spore kwoty (a taką sporą kwotą byłoby nawet 0,5 %), to nie ma zmiłuj - i trzeba liczyć kasę, bo miasto nam nie da dotacji na funkcjonowanie.
zim zum to nie argument, że wydali sporo kasy na nieudaczników, teraz trzeba tak działać, aby nie tracić znów za kolejne złe decyzje.
Jeśli ktoś chce, musi, ma takie pragnienie, fobie, itp. to proszę bardzo niech dopłacić 0,5 - 3 % - NIE ZBIEDNIEJE

(używając Twoich słów)