Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5616
Stary 02.08.2011, 12:36
KaSzTaN - nawet te 0,5 % to spora kwota, którą można wykorzystać na funkcjonowanie klubu.
Wymiana barterowa to też strata, którą Klub poniósłby w momencie rezygnacji z wpływów reklamowych.

Standard, standardem, ale jeśli chodzi o spore kwoty (a taką sporą kwotą byłoby nawet 0,5 %), to nie ma zmiłuj - i trzeba liczyć kasę, bo miasto nam nie da dotacji na funkcjonowanie.

zim zum to nie argument, że wydali sporo kasy na nieudaczników, teraz trzeba tak działać, aby nie tracić znów za kolejne złe decyzje.
Jeśli ktoś chce, musi, ma takie pragnienie, fobie, itp. to proszę bardzo niech dopłacić 0,5 - 3 % - NIE ZBIEDNIEJE (używając Twoich słów)
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.08.2011 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując