Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5615
Stary 02.08.2011, 12:34
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
oby tylko nie było jutro na D jak na E - siedząco i milcząco ...



to tylko kwestia prowizji za płatności kartą, o które stratny byłby Klub - przy takich kwotach, które Kibice Wisły zostawiają co mecz na R22 to nie byłaby mała kwota. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla kluby byłoby wprowadzenie cen normalnych (przy płatności kartą) i cen rabatowych (niższych o 1,5-3%) przy płatności gotówką.

Osoby, które muszą płacić kartą byłyby zadowolone i Ci co płacą gotówką miałyby bonusik za fatygę do bankomatu. Sądzę też, że osoby tak płaczące nad możliwością płacenia kartą pierwsze biegłyby do bankomatu, aby zapłacić gotóweczką

Ale gdyby ktoś dalej chciał lub musiał płacić kartą, miałby taką możliwość.
Policz sobie ile pieniędzy wydali już na jakichś nieudaczników, nie zbiednieją. Po drugie przy takich obrotach prowizja będzie poniżej procenta. Po trzecie nawet w głupim Lewiatanie kupując serek płacisz kartą i masz normalną cenę, więc nie wiem co za cuda wymyślasz.

Cytat:

Z tego co wiem to za płatność kartą jesteś zobowiazany oddać coś ok 3% transakcji dla firmy od terminali czy kogoś tam. Głównie chodzi o to, że ponosisz jakiś tam koszt dlatego w Biedronce też nie można bo nie chcą odprowadzać komuś kasy a obroty mają duże.
Takie prowizje to możesz płacić w warzywniaku jak weźmiesz sobie PKO, a nie na Wiśle jak weźmiesz rozsądną firmę np. Elavon.

P.S. Możesz jeszcze wziąć terminal, który łączy się przez internet a nie przez sieć telefoniczną żeby czasem nie stracić na impulsach.
Ostatnio edytowane przez zim zum : 02.08.2011 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując