Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5614
Stary 02.08.2011, 12:33
Z tego co wiem to za płatność kartą jesteś zobowiazany oddać coś ok 3% transakcji dla firmy od terminali czy kogoś tam. Głównie chodzi o to, że ponosisz jakiś tam koszt dlatego w Biedronce też nie można bo nie chcą odprowadzać komuś kasy a obroty mają duże.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując