|
Z tego co wiem to za płatność kartą jesteś zobowiazany oddać coś ok 3% transakcji dla firmy od terminali czy kogoś tam. Głównie chodzi o to, że ponosisz jakiś tam koszt dlatego w Biedronce też nie można bo nie chcą odprowadzać komuś kasy a obroty mają duże.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
|