Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5613
Stary 02.08.2011, 12:27
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
oby tylko nie było jutro na D jak na E - siedząco i milcząco ...



to tylko kwestia prowizji za płatności kartą, o które stratny byłby Klub - przy takich kwotach, które Kibice Wisły zostawiają co mecz na R22 to nie byłaby mała kwota. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla kluby byłoby wprowadzenie cen normalnych (przy płatności kartą) i cen rabatowych (niższych o 1,5-3%) przy płatności gotówką.

Osoby, które muszą płacić kartą byłyby zadowolone i Ci co płacą gotówką miałyby bonusik za fatygę do bankomatu. Sądzę też, że osoby tak płaczące nad możliwością płacenia kartą pierwsze biegłyby do bankomatu, aby zapłacić gotóweczką

Ale gdyby ktoś dalej chciał lub musiał płacić kartą, miałby taką możliwość.
O jakich Ty oplatach mowisz? przy takim obrocie moglo to by byc 0,5% albo mniej... Badz nawet 0% w zamian za jakas drobna reklame... I w ogole kwestia oplaty nie powinna byc podonosza - XXI wiek - to powinno byc standardem...
Odpowiedz cytując