domin_czyzyny napisał(a):

oby tylko nie było jutro na D jak na E - siedząco i milcząco ...
to tylko kwestia prowizji za płatności kartą, o które stratny byłby Klub - przy takich kwotach, które Kibice Wisły zostawiają co mecz na R22 to nie byłaby mała kwota. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla kluby byłoby wprowadzenie cen normalnych (przy płatności kartą) i cen rabatowych (niższych o 1,5-3%) przy płatności gotówką.
Osoby, które muszą płacić kartą byłyby zadowolone i Ci co płacą gotówką miałyby bonusik za fatygę do bankomatu. Sądzę też, że osoby tak płaczące nad możliwością płacenia kartą pierwsze biegłyby do bankomatu, aby zapłacić gotóweczką
Ale gdyby ktoś dalej chciał lub musiał płacić kartą, miałby taką możliwość.
|
O jakich Ty oplatach mowisz? przy takim obrocie moglo to by byc 0,5% albo mniej... Badz nawet 0% w zamian za jakas drobna reklame... I w ogole kwestia oplaty nie powinna byc podonosza - XXI wiek - to powinno byc standardem...