Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3846
Stary 02.08.2011, 12:22
sportnh napisał(a):Wyświetl post
OBY NIE KIRM !!!! JEZDZIEC BEZ GLOWY !!!! mam nadzieje ze Wisla jak najszybciej rozwiaze z nim kontrakt bo gosc jest przedramat
Chyba cię coś boli. Najlepszy gracz Wisły w ostatnim sezonie, a ty takie głupoty pierniczysz...
Odpowiedz cytując