|
to i tak jest za dużo jak na nasz Klub, do wypowiedzi Dzim -i taka wymiana wymaga zgody Genkova.
Moim zdaniem cała ta informacje to nadinterpretacja komentarza naszego wysłannika do Bułgarii.
Nie ma się co podniecać, jest to nierealne. Delew, jak i każdy inny piłkarz może być w naszym zasięgu jak kosztuje max 1 mln eur, więcej to abstrakcja.
chociaż chętnie bym go widział w naszym składzie, np. w momencie jak strzela 3-cią bramkę żs w Derbach.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.08.2011 o godz. 12:26.
|