Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10731
Stary 02.08.2011, 12:20
to i tak jest za dużo jak na nasz Klub, do wypowiedzi Dzim -i taka wymiana wymaga zgody Genkova.

Moim zdaniem cała ta informacje to nadinterpretacja komentarza naszego wysłannika do Bułgarii.
Nie ma się co podniecać, jest to nierealne. Delew, jak i każdy inny piłkarz może być w naszym zasięgu jak kosztuje max 1 mln eur, więcej to abstrakcja.

chociaż chętnie bym go widział w naszym składzie, np. w momencie jak strzela 3-cią bramkę żs w Derbach.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.08.2011 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując