Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10730
Stary 02.08.2011, 12:17
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Co do Delewa: http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25554



Dla tych którzy chcieliby napisać, że jest za drogi i szkoda nawet o nim rozmawiać. Delew wcale nie musi być drogi - podana kwota to cena wywoławcza, którą można stargować np do 1,5-2,0 mln Euro. Następnie dołożyć im (słabego) Genkova w rozliczeniu na wymianę, i cena spada poniżej 1 mln Euro. Ewentualnie można też zapłacić np w 2-3 ratach, co 6 czy 12 miesięcy...

Nie miałbym nic przeciwko wymianie Genkova na Delewa za dopłatą. Siła ofensywna znacznie by na tym zyskała.
Zdejmij te okulary z oczu bo bredzisz jak potuczony. Gdyby nie ten słaby Genkov to raczej Wisły w pucharach nie zobaczyłbyś. A Może oddać Małeckiego bo też słabo teraz gra ?
Odpowiedz cytując