Co do Delewa:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25554
Cytat:
|
Jak informują media w Bułgarii, władze CSKA nie zamierzają pozbyć się swego zawodnika za mniej niż 2,5 mln euro. Krakowian czekałby więc spory wydatek.
|
Dla tych którzy chcieliby napisać, że jest za drogi i szkoda nawet o nim rozmawiać. Delew wcale nie musi być drogi - podana kwota to cena wywoławcza, którą można stargować np do 1,5-2,0 mln Euro. Następnie dołożyć im (słabego) Genkova w rozliczeniu na wymianę, i cena spada poniżej 1 mln Euro. Ewentualnie można też zapłacić np w 2-3 ratach, co 6 czy 12 miesięcy...
Nie miałbym nic przeciwko wymianie Genkova na Delewa za dopłatą. Siła ofensywna znacznie by na tym zyskała.