Semper Fidelis 1985 napisał(a):

I mówiłem że będzie komplet? Biletów pewnie nawet braknie... Witos szacun za Twoją matematyke jutro na D jedziemy razem z G i robimy piekło!
|
oby tylko nie było jutro na D jak na E - siedząco i milcząco ...
zim zum napisał(a):

|
A z terminalem na co czekają ? Na wejście do fazy grupowej LM ?
|
to tylko kwestia prowizji za płatności kartą, o które stratny byłby Klub - przy takich kwotach, które Kibice Wisły zostawiają co mecz na R22 to nie byłaby mała kwota. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla kluby byłoby wprowadzenie cen normalnych (przy płatności kartą) i cen rabatowych (niższych o 1,5-3%) przy płatności gotówką.
Osoby, które muszą płacić kartą byłyby zadowolone i Ci co płacą gotówką miałyby bonusik za fatygę do bankomatu. Sądzę też, że osoby tak płaczące nad możliwością płacenia kartą pierwsze biegłyby do bankomatu, aby zapłacić gotóweczką
Ale gdyby ktoś dalej chciał lub musiał płacić kartą, miałby taką możliwość.