Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5612
Stary 02.08.2011, 12:01
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
I mówiłem że będzie komplet? Biletów pewnie nawet braknie... Witos szacun za Twoją matematyke jutro na D jedziemy razem z G i robimy piekło!
oby tylko nie było jutro na D jak na E - siedząco i milcząco ...

zim zum napisał(a):Wyświetl post
A z terminalem na co czekają ? Na wejście do fazy grupowej LM ?
to tylko kwestia prowizji za płatności kartą, o które stratny byłby Klub - przy takich kwotach, które Kibice Wisły zostawiają co mecz na R22 to nie byłaby mała kwota. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla kluby byłoby wprowadzenie cen normalnych (przy płatności kartą) i cen rabatowych (niższych o 1,5-3%) przy płatności gotówką.

Osoby, które muszą płacić kartą byłyby zadowolone i Ci co płacą gotówką miałyby bonusik za fatygę do bankomatu. Sądzę też, że osoby tak płaczące nad możliwością płacenia kartą pierwsze biegłyby do bankomatu, aby zapłacić gotóweczką

Ale gdyby ktoś dalej chciał lub musiał płacić kartą, miałby taką możliwość.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.08.2011 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując