Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5610
Stary 02.08.2011, 11:48
Byłem jakąś godzinkę temu po bilet, no i kolejeczka taka na kilkanaście minut, wszystkie stanowiska otwarte, więc idzie bardzo szybko Kto jeszcze bez biletu - zapieprzać czem prędzej
Odpowiedz cytując