brylant17 napisał(a):

|
Według mnie ich ostatnia porażka w meczu z CSKA mam nadzieję, że siedzi im to w głowach a my to wykorzystamy, chodź o nas można powiedzieć to samo czy siedzi naszym piłkarzom remis z Widzewem, mam nadzieję, że nie
|
Dzisiaj pilkarze Litexu wygladali na usmiechnietych.Co najlepsze przylecieli rzadowym samolotem chyba ich boss ma dobre znajomosci.
Co do tematu boje sie ze za Wilka jak cos moze zagrac Diaz a wtedy moze byc problem