|
Za Kirmem przemawia doświadczenie. Gra piach, ale mimo wszystko jest ograny w reprezentacji i od czasu do czasu coś mu wyjdzie. No i może biegać bez końca (podobno). Przy braku Ilieva nie widzę dla niego innej opcji. Przynajmniej w rewanżu z Litexem. Paljić za Diaza. Problem z Wilkiem, więc pewnie Jirsak. W tym meczu Maaskant nie będzie ryzykował bo za dużo może stracić. Wyjdzie Gienek, Biton jak będzie źle (to chyba jedyna pozycja na której RM może zaryzykować). Bardzo chciałbym zobaczyć Boguskiego, ale nie sądzę żeby wyszedł od początku.
Ostatnio edytowane przez mee : 02.08.2011 o godz. 11:15.
|