sportnh napisał(a):

|
OBY NIE KIRM !!!! JEZDZIEC BEZ GLOWY !!!! mam nadzieje ze Wisla jak najszybciej rozwiaze z nim kontrakt bo gosc jest przedramat
|
podobną rzecz co Ty napisałem o Kirmie w temacie o polityce transferowej to zostałem natychmiast zrugany przez tutejszych expertów