Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3839
Stary 02.08.2011, 11:04
sportnh napisał(a):Wyświetl post
OBY NIE KIRM !!!! JEZDZIEC BEZ GLOWY !!!! mam nadzieje ze Wisla jak najszybciej rozwiaze z nim kontrakt bo gosc jest przedramat
podobną rzecz co Ty napisałem o Kirmie w temacie o polityce transferowej to zostałem natychmiast zrugany przez tutejszych expertów
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.08.2011 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując