Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4252
Stary 02.08.2011, 10:35
Natomiast w wywiadzie dla GW stwierdzil, ze Diaz zagral z Litexem bardzo zle i chyba gorzej w sezonie juz nie zagra (to taka uwaga do jego obroncow na forum). Bardzo chwalil tez Bitona za mecz z Widzewem, przyznal, ze Genkov ma pewne problemy i musi sie zastanowic nad skladem ataku.
Odpowiedz cytując