|
Natomiast w wywiadzie dla GW stwierdzil, ze Diaz zagral z Litexem bardzo zle i chyba gorzej w sezonie juz nie zagra (to taka uwaga do jego obroncow na forum). Bardzo chwalil tez Bitona za mecz z Widzewem, przyznal, ze Genkov ma pewne problemy i musi sie zastanowic nad skladem ataku.
|