3żyk napisał(a):

|
Patrząc na ostatnie występy naszych lewych defensorów, to, na miejscu Roberta, przesunąłbym Lameya na lewą obronę, a na prawej postawił na Jovanovica. W środku, biorąc pod uwagę niedyspozycję Wilka, postawiłbym na Jirsaka. Nunezowi brakuje doświadczenia, a Garguła to gracz czysto ofensywny. Co do ataku to, patrząc na formę Genkova, warto przemyśleć zmienienie go na Bitona, lub przesunięcie Ilieva na szpicę i ustawienie Kirma na lewym skrzydle.
|
Iliev pauzuje za kartki. Za Niego Mały (oby był na chodzie), być może Jirsak albo Jovanovic(?) za Wilka i walka na całym boisku od 1 do ostatniej minuty. Plus wsparcie trybun i musimy obronić ten awans!
No i Pareiko oby był zdrowy i w formie.