Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13294
Stary 02.08.2011, 09:57
Radzio jest teraz trochę sfrustrowany, bo wyszło na jaw, że MSZ, którym kieruje odmówiło prośbie pułku lotniczego o rosyjskich nawigatorów:

Cytat:
To Polacy zrezygnowali z nawigatorów – wynika z ustaleń komisji Millera - informuje "Rzeczpospolita".

Dlaczego Rosjanina nie było w kokpicie tragicznego lotu do Smoleńska? Nawigator, w lotniczym slangu zwany liderem, miał 10 kwietnia 2010 r. lecieć z polską delegacją do Smoleńska. Rosjaninowi byłoby łatwiej porozumieć się z obsługą na Siewiernym, a lot byłby bezpieczniejszy.

"Rzeczpospolita" relacjonuje: 18 marca 2010 r. pułk przesłał do polskiego MSZ notę, w której znajdowały się prośby o liderów (dla dwóch samolotów). .......
Dlatego po wynurzenich o norweskim Breiviku postanowił zająć się tym razem...Powstaniem Warszawskim. Tezy zapewne podsunęli mu byli sowieciarze licznie pracujący w kierowanym przez niego resorcie.