|
Patrząc na ostatnie występy naszych lewych defensorów, to, na miejscu Roberta, przesunąłbym Lameya na lewą obronę, a na prawej postawił na Jovanovica. W środku, biorąc pod uwagę niedyspozycję Wilka, postawiłbym na Jirsaka. Nunezowi brakuje doświadczenia, a Garguła to gracz czysto ofensywny. Co do ataku to, patrząc na formę Genkova, warto przemyśleć zmienienie go na Bitona, lub przesunięcie Ilieva na szpicę i ustawienie Kirma na lewym skrzydle.
|