Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3834
Stary 02.08.2011, 09:57
Patrząc na ostatnie występy naszych lewych defensorów, to, na miejscu Roberta, przesunąłbym Lameya na lewą obronę, a na prawej postawił na Jovanovica. W środku, biorąc pod uwagę niedyspozycję Wilka, postawiłbym na Jirsaka. Nunezowi brakuje doświadczenia, a Garguła to gracz czysto ofensywny. Co do ataku to, patrząc na formę Genkova, warto przemyśleć zmienienie go na Bitona, lub przesunięcie Ilieva na szpicę i ustawienie Kirma na lewym skrzydle.
Odpowiedz cytując