Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3828
Stary 02.08.2011, 08:53
Dziwią mnie opinie, że gol dla nas i po meczu. A niby czemu? Gol dla nas nie zmienia nic w ich taktyce. I tak musza strzelić 2 bramki. Przy 2 naszych bramkach będę spokojnieszy. Jeden gol nieczego nie załatwia. Nie spodziewam się innego meczu jak zwykle. My cofnięci, oni atakują i obyśmy mieli farta.
Odpowiedz cytując