Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15228
Stary 02.08.2011, 01:25
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wracali sobie z treningu i tak wpadli i złożyli wieniec. I w dresach. To mogli się przebrać a nie robić wiochy. Ubraniem podkreśla się wagę uroczystości i szacunek dla kogoś lub czegoś. Kto tego nie rozumie to wystawia sobie świadectwo, że jest czereśniakiem. W dresie to można sobie świętować urodziny Stalina.
Weź pod uwagę, że mało Warszawiaków w Legii
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując