Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5525
Stary 02.08.2011, 00:12
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam problem gram drugi sezon "Citizens"(Manchester City)w FM 2010 i o dziwo chciałem zrobić małą rewolucje w sztabie i zwolnić asystenta niejakiego Kidda.Ale nie mogę bo według zarządu wysokość odszkodowania która wynosi 2,5mln jest zbyt duża.Ani ne mogę zatrudnić drugiego bo według klubu jest niepotrzebny.Budżet wynosi ponad 80mln na transfery a stan klubu jest Bogaty. Bug czy jak
Nie zwalniaj go tylko rozwiąż kontrakt za porozumieniem stron jeśli nie próbowałeś.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując