Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu
Offline
#
5525
02.08.2011, 00:12
JOSE 841
napisał(a):
Panowie mam problem gram drugi sezon "Citizens"(Manchester City)w FM 2010 i o dziwo chciałem zrobić małą rewolucje w sztabie i zwolnić asystenta niejakiego Kidda.Ale nie mogę bo według zarządu wysokość odszkodowania która wynosi 2,5mln jest zbyt duża.Ani ne mogę zatrudnić drugiego bo według klubu jest niepotrzebny.Budżet wynosi ponad 80mln na transfery a stan klubu jest Bogaty. Bug czy jak
Nie zwalniaj go tylko rozwiąż kontrakt za porozumieniem stron jeśli nie próbowałeś.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Orson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Orson
Znajdź inne posty napisane przez Orson