Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3822
Stary 01.08.2011, 23:23
Tak teoretycznie jak Wisła wygra z Litexem to już ma LM.

4 runda - runda play-off już zaliczana jest do LM.

Hymn LM, mecze o tej samej godzinie i te sprawy, duże pieniądze (coś ponad 2mln Euro za grę w tej rundzie) plus 1 mln Euro za grupę Ligi Europy
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 01.08.2011 o godz. 23:26.
Odpowiedz cytując