Tak teoretycznie jak Wisła wygra z Litexem to już ma LM.
4 runda - runda play-off już zaliczana jest do LM.
Hymn LM, mecze o tej samej godzinie i te sprawy, duże pieniądze (coś ponad 2mln Euro za grę w tej rundzie) plus 1 mln Euro za grupę Ligi Europy
