Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10719
Stary 01.08.2011, 23:16
A może jeszcze Huntelaar albo Afellay. Ludzie to że Wisła jest 2 Holendrów którzy odpowiadają za transfery i wyniki nie znaczy że Wisła zamieni się w Ajax gdzie większość składu to Holendrzy.A to że do Wisły zawitał Lamey i Jaliens to nie znaczy że Wisła będzie importować graczy z Holandii i tamtejszych lig .Po prostu były luki w obronie i postanowiono je uzupełnić sprawdzonymi graczami.A co do Reisa to tylko lekomana w Wiśle brak.
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 01.08.2011 o godz. 23:18.
Odpowiedz cytując