Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5606
Stary 01.08.2011, 22:42
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Czy istnieje możliwość "przebukowania" biletu na inną osobę? Wypadek losowy...
ulgowy?
mi generalnie nie sprawdzali jeszcze biletu (personalnie), po prostu, niech idzie ten ktoś na Twoim bilecie
dużo ludzi będzie, więc luz
Odpowiedz cytując