Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 01.08.2011, 22:23
Widzę, że napięcie przed meczem zaczyna rosnąć. Rozumiem, mnie też się niedługo udzieli! Ale nie ma co rozpaczać, sytuacja przed meczem jest dobra. Melikson jest (chyba) zdrowy, oby Parejko wrócił, wtedy będzie naprawdę dobrze i będę zmuszony zmienić moje zestawienie składu. Żałuje jednak że Iliev nie zagra, będzie to osłabienie, ale jest szansa że nasz Kirm "jeździec bez głowy" w końcu odpali. I jedno jest pewne, będziemy grać z kontry.
P.S. Tak na uspokojenie polecam dobrą nutkę, klimatyczną: http://www.youtube.com/watch?v=QOgHz...9558D4&index=9
Idę żreć kalafior.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując