taka ciekawostka:
na pewno byłaby to owocna gościna
i w 2 sezonie spadek z grupy LM do LE po drodze pokonałem Schalke, Getafe, Zenit, Juve ( u siebie 5-2 a na wyjezdzie 3-1 w plecy) no i w finale w karnych pokonalem Bordeaux

plus ekstraklasa 1miejsce i wygrana w PP