Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15218
Stary 01.08.2011, 22:01
Fuks napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/7423-Legi...nie_po_wiejsku

haha, Legia to jest szczyt żenady jednak. w dresach na uroczystosci, w podkoszulkach na wreczenie medali za lige. Całe szczescie ze nasi wygladają jak ludzie.
Trochę to wygladało jak na 1 Maja w PRL-u. Zawodnicy w dresach defilowali z kwiatkami i pozdrawiali tow. I sekretarza.
Szkoda tylko, że dla potrzeby pijaru robi się takie szopki. Gdyby to była jakaś długoletnia tradycja to nie byłoby sprawy a tak... Chociaż z drugiej strony lepiej że biorą udział w slusznej sprawie.
Odpowiedz cytując