Fuks napisał(a):

Trochę to wygladało jak na 1 Maja w PRL-u. Zawodnicy w dresach defilowali z kwiatkami i pozdrawiali tow. I sekretarza.
Szkoda tylko, że dla potrzeby pijaru robi się takie szopki. Gdyby to była jakaś długoletnia tradycja to nie byłoby sprawy a tak... Chociaż z drugiej strony lepiej że biorą udział w slusznej sprawie.