Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3818
Stary 01.08.2011, 21:54
Cytat:
Cóż, ja bym chciał widzieć drużynę w środę w tym nieco bardziej ofensywnym ustawieniu, z jednym defensywnym pomocnikiem (Sobolem), wszak w futbolu najlepszą obroną jest atak, jednak wiem, że Trener ryzykować nie lubi i choć zapowiada niespodzianki, to pewnie zagramy podobnie jak w pierwszym meczu.

4-2-3-1
Pareiko - Diaz, Chavez, Kew, Lamey - Sobol, Wilk - Kirm, Melikson, Mały - Genkov (choć tu wolałbym Bitona).
Po co grać ofensywnie, kiedy nie ma takiej potrzeby. Gra z kontry będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie mówimy tu o obronie Częstochowy, ale o racjonalnej grze. Znamy wynik z Lowecza i remis nas ratuje albo przegrana 1-0.
Odpowiedz cytując