Cytat:
Cóż, ja bym chciał widzieć drużynę w środę w tym nieco bardziej ofensywnym ustawieniu, z jednym defensywnym pomocnikiem (Sobolem), wszak w futbolu najlepszą obroną jest atak, jednak wiem, że Trener ryzykować nie lubi i choć zapowiada niespodzianki, to pewnie zagramy podobnie jak w pierwszym meczu.
4-2-3-1
Pareiko - Diaz, Chavez, Kew, Lamey - Sobol, Wilk - Kirm, Melikson, Mały - Genkov (choć tu wolałbym Bitona).
|
Po co grać ofensywnie, kiedy nie ma takiej potrzeby. Gra z kontry będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie mówimy tu o obronie Częstochowy, ale o racjonalnej grze. Znamy wynik z Lowecza i remis nas ratuje albo przegrana 1-0.