|
Przed chwila w Polsacie Futbol w Magazynie Ekstraklasy był wywiad z Patrykiem Małeckim. Mówił on min.: że zna już skład na rewanż z Liteksem, a także podziękował za życzenia urodzinowe. Ocenił on także grę w meczu z Widzewem mówiąc, że momentami nie wyglądała ona najlepiej. Jeśli zaś chodzi o najbliższy mecz wg niego Wisła powinna nastawić się na grę z kontry i nie wdawać sie w otwarty pojedynek z Liteksem.
|