Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12358
Stary 01.08.2011, 21:46
Borek pyta sie Malego czego zabraklo w meczu z Widzewem a MAly: "Patryka Maleckiego" i w smiech poza tym powiedzial ze zna juz sklad na Litex i Borek zapytal sie go tylko czy gra on sam i byl taki moment ciszy myslalem ze sie wygada Malecki ale jednak nie powiedzial, poza tym Malecki powiedzial ze WSZYSCY w druzynie sa zdrowi i gotowi do gry (Takze nie wiem czy zapomnial o kontuzji Wilka czy to jakis wymysl w takim razie), powiedzial tez ze z Pareiko wszystko ok i jest gotowy do gry bo dzis z nim rozmawial, generalnie strasznie sie rozgadal az Borek juz byl tak delikatnie zniecierpliwiony ale pozytywnie wypadl

P.S. Patryk powiedzial tez ze "ma nadzieje" ze Wisla zagra bardziej z kontry i na wlasnej polowie a nie otwarty mecz.
Ostatnio edytowane przez sportnh : 01.08.2011 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując