Borek pyta sie Malego czego zabraklo w meczu z Widzewem a MAly: "Patryka Maleckiego"

i w smiech

poza tym powiedzial ze zna juz sklad na Litex i Borek zapytal sie go tylko czy gra on sam i byl taki moment ciszy myslalem ze sie wygada Malecki ale jednak nie powiedzial, poza tym Malecki powiedzial ze WSZYSCY w druzynie sa zdrowi i gotowi do gry (Takze nie wiem czy zapomnial o kontuzji Wilka czy to jakis wymysl w takim razie), powiedzial tez ze z Pareiko wszystko ok i jest gotowy do gry bo dzis z nim rozmawial, generalnie strasznie sie rozgadal az Borek juz byl tak delikatnie zniecierpliwiony

ale pozytywnie wypadl
P.S. Patryk powiedzial tez ze "ma nadzieje" ze Wisla zagra bardziej z kontry i na wlasnej polowie a nie otwarty mecz.