Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15214
Stary 01.08.2011, 21:34
http://www.weszlo.com/news/7423-Legi...nie_po_wiejsku

haha, Legia to jest szczyt żenady jednak. w dresach na uroczystosci, w podkoszulkach na wreczenie medali za lige. Całe szczescie ze nasi wygladają jak ludzie.
Odpowiedz cytując