Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3813
Stary 01.08.2011, 21:08
Najważniejsze to przejść do ostatniej rundy eliminacyjnej LM. Jakby udało się wygrać choćby 1:0 byłoby znakomicie nie tylko z powodu cementowania morale drużyny, ale również z powodu małych punktów do rankingu.
Odpowiedz cytując