Incognito napisał(a):

|
A ja tak z innej beczki - nie mogę patrzeć, jak ten moskiewski grzbiet, który wziął Jaruzelskiego (czerwonego burka) do Rady Bezpieczeństwa Narodowego, dziś wychwala Powstanie Warszawskie. Wy również macie odruch wymiotny?
|
I tak cokolwiek by zrobił w kontekście PW - źle. Wychwala - fatalnie. Nie powiedziałby słowa - komuch je*any ruski zausznik. Więc bez przesady. Stanowisko obliguje go do takich peanów, niezależnie od niego co tam sobie myśli.