Fuks napisał(a):

|
Było o tym kilka stron chyba w tym temacie. Inna, no i jest do dupy. Rusko załatwił jakiejs firmie w ktorej chyba ma udziały. Parodia.
|
Aha. Strasznie zalatuje transmisjami na TVP Sport. Powtórki nie tego co trzeba. Momentami zła widoczność. Szkoda.