Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15208
Stary 01.08.2011, 20:39
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Było o tym kilka stron chyba w tym temacie. Inna, no i jest do dupy. Rusko załatwił jakiejs firmie w ktorej chyba ma udziały. Parodia.
Aha. Strasznie zalatuje transmisjami na TVP Sport. Powtórki nie tego co trzeba. Momentami zła widoczność. Szkoda.
Odpowiedz cytując