Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15207
Stary 01.08.2011, 20:38
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Czy jakaś inna firma realizuje te transmisje ? Strasznie jakoś to się pogorszyło od tamtej rundy.
Było o tym kilka stron chyba w tym temacie. Inna, no i jest do dupy. Rusko załatwił jakiejs firmie w ktorej chyba ma udziały. Parodia.
Odpowiedz cytując