zim zum napisał(a):

|
Czy jakaś inna firma realizuje te transmisje ? Strasznie jakoś to się pogorszyło od tamtej rundy.
|
Było o tym kilka stron chyba w tym temacie. Inna, no i jest do dupy. Rusko załatwił jakiejs firmie w ktorej chyba ma udziały. Parodia.