Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3810
Stary 01.08.2011, 20:30
Obawiam się aby nie skończyć jak Śląsk z Dundee i nie stracić 2 bramek na początku, w sumie to nie mam pojęcia jaki będize wynik, ale 0:1 do przerwy dla Latexu nie będze złe, zwłaszcza, że się podobno szybko męczą
Odpowiedz cytując