Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
3810
01.08.2011, 20:30
Obawiam się aby nie skończyć jak Śląsk z Dundee i nie stracić 2 bramek na początku, w sumie to nie mam pojęcia jaki będize wynik, ale 0:1 do przerwy dla Latexu nie będze złe, zwłaszcza, że się podobno szybko męczą
Dariusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariusz
Znajdź inne posty napisane przez Dariusz