maciekd14 napisał(a):

|
W tym klubie jest coraz gorzej jeśli chodzi o sprzedaż biletów. Przez to że mam wyrobioną karte kibica nikt nie może kupić mi biletu gdyż nie ma mojej karty.... I tak karta kibica która miała ułatwić kupowania biletów (miała być opcja przez internet) utrudnia odwiedzanie R22 ludziom, którzy mają daleko do Krakowa..... (400km) Po prostu żenada
|
Akurat to, że karta kibica jest obowiązkowa przy zakupie biletu nie jest wina klubu.
Sprzedaż internetowa mogłaby już ruszyć, ale pewnie czekają aż będą mieli oddany do użytku cały stadion.