Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5597
Stary 01.08.2011, 20:27
maciekd14 napisał(a):Wyświetl post
W tym klubie jest coraz gorzej jeśli chodzi o sprzedaż biletów. Przez to że mam wyrobioną karte kibica nikt nie może kupić mi biletu gdyż nie ma mojej karty.... I tak karta kibica która miała ułatwić kupowania biletów (miała być opcja przez internet) utrudnia odwiedzanie R22 ludziom, którzy mają daleko do Krakowa..... (400km) Po prostu żenada
Akurat to, że karta kibica jest obowiązkowa przy zakupie biletu nie jest wina klubu.
Sprzedaż internetowa mogłaby już ruszyć, ale pewnie czekają aż będą mieli oddany do użytku cały stadion.
Odpowiedz cytując