RAF napisał(a):

|
W mojej ocenie Platforma miala najciezej od rzadu Mazowieckiego. Najwiekszy kryzys finansowy na swiecie od lat 20-tych XX wieku, polityczna destabilizacja spowodowana Smolenskiem to tylko te najwazniejsze wstrzasy jakie towarzyszyly rzadom PO.
|
He,he - rzeczywiście strasznie ciężko mieli. Ja pamiętam, że w ostatnim dwudziestoleciu były rządy które musiały sobie radzić z 25% bezrobociem i inflacją przekraczającą grubo 10%. Największy kryzys finansowy piszesz? Przecież w Polsce żadnego kryzysu nie było, widziałem te plansze z "zieloną wyspą"

Upadły u nas ostatnio jakieś banki czy firmy ubezpieczeniowe? Bo sobie nie przypominam.
Polityczna destabilizacja? Kpisz sobie czy cierpisz na sklerozę? Czym się niby ta destabilizacja polityczna przejawiała? Pędem na stołki?