Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13284
Stary 01.08.2011, 20:26
RAF napisał(a):Wyświetl post
W mojej ocenie Platforma miala najciezej od rzadu Mazowieckiego. Najwiekszy kryzys finansowy na swiecie od lat 20-tych XX wieku, polityczna destabilizacja spowodowana Smolenskiem to tylko te najwazniejsze wstrzasy jakie towarzyszyly rzadom PO.
He,he - rzeczywiście strasznie ciężko mieli. Ja pamiętam, że w ostatnim dwudziestoleciu były rządy które musiały sobie radzić z 25% bezrobociem i inflacją przekraczającą grubo 10%. Największy kryzys finansowy piszesz? Przecież w Polsce żadnego kryzysu nie było, widziałem te plansze z "zieloną wyspą" Upadły u nas ostatnio jakieś banki czy firmy ubezpieczeniowe? Bo sobie nie przypominam.
Polityczna destabilizacja? Kpisz sobie czy cierpisz na sklerozę? Czym się niby ta destabilizacja polityczna przejawiała? Pędem na stołki?
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"